kolmapäev, juuli 3

Uhke postibuss sõitis kord...

Jälle on eelmisest postitusest pea aasta möödas.
Kuidas meil läheb?
Kooliaasta sai läbi. Üks lapsevanem ei saaks uhkem ollagi- mõlemal koolilapsel olid tunnistusel ainult viied!
Agur võitis Rapla valla Laulukarusselli, Hiie käis Tallinna Võimlemispeol tantsimas ja laulis vist kõigil koolipidudel nii üksi kui vennaga koos, mõlemad koos veel ka mudilaskooris. Kuna mõlemal see muusikahuvi ikka nii suur on, siis tegime Rapla Muusikakooli sisseastumiskatsed ka ära. Ega ma ei kahelnudki, et nad sisse saavad!  :)
Kaur kasvab ikka omasoodu- on täitsa vahva tegelane. Lemmiktegevuseks on ikka rattasõit.
Mis postituse pealkirja puutub, siis...
Minul oli täna palgapäev.
 Esimene kümne (loe 10) aasta jooksul! Nii, et kodus istumine sai läbi. Tööle läksin Eesti Posti ja ametikohaks Rapla Postibussi juht/klienditeenindaja. Võib-olla veidi kripeldab kui näen (liini-)busse mööda sõitmas, aga esialgu olen rahul. Viimased peaaegu kaks aastat olin Töötukassas arvel ja nende abiga sain endale nii bussi- kui veoautojuhi kutse. Praegusel töökohal neid pabereid küll vaja ei lähe, aga tulevikus on valikuvõimalused suuremad.
Mis veel? Kuna lapsed on see nädal maal vanaema juures, siis meie Aivariga oleme maasikate lainel. Aivar vist metsast välja ei tulekski kui tööl poleks vaja käia. Mina korjaks marju nii  metsast kui põllult, aga suhu... endale. No ei ole eriline korilane :)

Käsitööd olen ka teinud. Veidi.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Super, et blogi varjusurmast väljas on!
Ja uudiseid ootaks tihedamini, kui kord aastas :)

Kohtumiseni laupäeval,

Lea