reede, märts 26

Taaskasutus ehk uus mänguasi ehk Hiie uued püksid

Hiie püksid eest Hiie püksid tagant püksisäär alt

Müüsin juba ammu oma hiina-ime-õmblusmasina maha. Kindla teadmisega, et ostan kohe uue. Alguses ei suutnud otsustada millist osta, hiljem tulid muud takistused. Vahepeal sain endale overloki ja tegin oma vändaga Singeri korda, aga hing ihkas ikkagi veel midagi.
Eile käis Aivar lõpuks Karnaluksis ära ja tõi mulle Janome 423S-i.
Hommiku otsa püüdsin välja mõelda mida proovitööks õmmelda. Lõpuks enne laste lõunauinakut jäi silma Aivari väikseks jäänud triiksärk. Mõned päevad tagasi nägin ühel ingliskeelsel lehel särgivarrukatest tehtud pükse. Idee + särk + üks väikseks jäänud seelikujupp andsid kokku ülilahedad püksid Hiiele. Kahju kohe, et pildid kõikse paremad ei saanud! :)

Lisatud hiljem: varruka-püksid

3 kommentaari:

Egater ütles ...

Kuidas masinaga rahul oled? Mul on kooli tikkimis/õmblusmasin hamba verele ajanud janüüd tahaks oma vana Bernina kõrvale uut. Samas annan ma endale aru, et sama rahaga saaks ma peegelkaamera vm vajalikumat ja seepärast väga ei kiirusta. Seda enam kui nägin, et mu u 20 aastat vana mudelit ikka toodetakse :) Ehh...aga uued tehnikavidinad on mind alati tõmmanud.
Piiga on tõeline kaunitar. Aivar peaab varsti metsast suure kaika tooma, et soovimatuid peikasid peletada ;)

Kati ütles ...

Esimesed muljed on väga head. Samas pole ma ju mingi eriline õmbleja- peale kooli pole peale voodipesu eriti midagi õmmelnud.
Kaigast läheb vist juba varsti vaja- päris mitmel korral on lasteiast koju tulles talle järele hüütud: "Homseni, mu musirullike!" :)

Anonüümne ütles ...

Hiiel endal õnneks kindel iseloom ja isa abi selles teemas nähtavasti ei vaja ;)
Isa Aivar aga ruttu dieedile, muidu lähevad kõik järgmised triiksärgid samuti kääride alla.
L