laupäev, oktoober 25

Aivar tegi märkuse, et ma pole jälle ammu ühtegi postitust teinud.
Püüan end siis parandada.
Midagi uut valmis pole, aga mõned päris vanad ja mõned suvised asjad võiks ju küll ära näidata...
Müts ja sipukad
kootud müts Agurile müts tagant kootud sipukad Agurile See komplekt sai kootud 2003. aasta sügisel oma esimest last oodates. Kuna lapse soo saime hiljem teada, siis värviks kollane. Kampsunit alustasin ka ikka mitu korda, aga ise ei jäänud rahule ja lõpuks kasvas Agur neist välja. Nii jäigi kampsun kudumata :).
Täpset "retsepti" enam muidugi ei tea, aga lõngaks mingi beebi-lõng, mis osutus 100% akrüüliks (no ei vaadanud siis veel lõnga koostisi). Mustrit ei olnud ja seetõttu tuli juba valmis sipukad üles harutada ja uuesti kududa- esimesed said nukumõõdus :)
Nüüd on müts-sipukad ilusti Kaurile parajad.
Beebitekk
heegeldatud beebitekk Kaurile Juunis-juulis sai Kaurile tekk heegeldatud. Lõngaks Novita 7-veljestä. Tahtsin küll suuremaid sakke, aga no ei osanud. Olen ka olemasolevaga väga rahul ja kasutame päris tihti.
Kleidi-komplekt Hiiele
komplekt Hiiele kleit Kõigepealt sai ammu-ammu ühest netipoest lõng tellitud. Läikega puuvillane. Sisaldab mingit kunstkiudu, tänu millele eeldab kuiv-puhastust (veega pestes läige kaob). Peale mitmeid alustamisi ja harutamisi sai sellest lõngast lõpuks kleidike ja müts Hiiele. Alusseeliku õmbles ema broderii-pitsi ribadest.
Käsitööks enam eriti aega ei jää. Õhtul kui lapsed juba voodis, siis koon Agurile palmik-kampsunit, aga see edeneb ikka väga vaevaliselt. kampsun Agurile. Nii tahaks juba midagi uut alustada... Hiiele sai punane palmik-kamps lubatud ja Kaurile tahaks tuukrimütsi kududa ja 7-veljestä Polkka lõnga sai sokkide jaoks ostetud...
Egas midagi.Panen oma kolm köhast-nohust riidesse ja lähme värsket õhku nautima!

1 kommentaar:

Siret ütles ...

Tore, et sa jälle kirjutad! Minu vaikust kirjutamises muidugi ei vabanda miskit. Poolikuid ja peaaegu valmis asju on üsna üksjagu, aga ületamatu koht on pildid arvutisse saada ja siis veebi jaoks parajaks töödelda. Aga...ükskord hakkan ma korralikuks niikuinii.
Kui raatsid, siis võiks mõne pisikeste inimmeste pildi ka kuskile vaatamiseks riputdada-saata :)

Kallid!